.

Attipas Lietuvoje

Apie Attipas


Lengvi
Vos 100-150 gramų

LENGVI

Minkšti batukai Attipas buvo sukurti specialiai kūdikiams, kurie pradeda vaikščioti. Sveria vos 150g.


Minksti
Batukai #1

MINKŠTI

Labai svarbu, kad žingsniuojant kūdikio pėdutė išlaikytų taisyklingą padėtį. Neslystančio pado dėka galima drąsiai žingsniuoti ant bet kokio sauso paviršiaus (plytelių, laminato, žolės, trinkelių, asfalto). Šiek tiek aukštesnė batuko pakulnė mažina tikimybę kulniukui nukrypti.


MEDŽIAGINIAI
Iš medvilnės

MEDŽIAGINIAI

Batukų viršus pagamintas iš medvilninės medžiagios. Be to batukų pade yra specialios skylutės skirtos papildomai pado ventiliacijai.


Anatomiski
Atkartoja natūralią pėdutės formą

ANATOMIŠKI

Vaikiškos pėdutės forma ir proporcijos labai skiriasi nuo suaugusiųjų. Kūdikio kulniukas yra siauresnis, o priekis kur piršteliai platesnis. Butent dėl to Attipas batukų priekis yra platesnis. Nors tai atrodo gan neįprasta, bet tai yra pagrįsta anatomiškai. Minkštas elastingas padas atkartoja kūdikio pėdutės judėsius.

Saugus
SAUGIOS MEDŽIAGOS

SAUGŪS

Pagaminti iš nekenksmingų medžiagų : medvilninės medžiagos ir užpatentuotos termoplastinės gumos (analogiškos tai kuri naudojama gaminant kūdikio čiulptukus), kuri yra ne tik minkšta bet ir patvari. Nei batukų sudėtyje, nei gamybos procese nebuvo naudojamos jokios toksinės medžiagos, klijai, formaldehydai.

Prieziura
Draugiški mamytėms

LENGVA PRIEŽIŪRA

Attipas avalynę galima skalbti. Apsiauti ir nusiauti Attipas yra labai lengva, tarsi kojines. Tam kad batukai kuo ilgiau išsaugotų pirmutinę išvaizdą rekomenduojame skalbti rankiniu būdu. Esant būtinybei batukus galima skalbti ir automatinėje skalbyklėje, prieš tai įdedant batukus į skalbimo maišelį ar tinklelį.

Kiekviena Attipas batukų pora yra supakuota į gražią kartoninę dežutę, kas puikiai tinka dovanai.

Attipas įpakavimas

Belieka išsirinkti spalvą :)